Novice

ZMAGA JAKE VIDMARJA NA PGA SLO TEACHING PROFESSIONAL TOURU

V letošnjem letu so člani PGA Slovenija odigrali 5 kol tekmovanja PGA SLO TEACHING PROFESSIONAL TOURA, dva od teh petih kol je bilo 2-dnevnih. Tekmovanja sta se udeležila tudi naša člana Jaka Vidmar in Daniel Kraljič. Skupno zmago si je priigral Jaka Vidmar, drugo mesto je zasedel Anže Sonnenwald , tretje mesto pa je zasedel Daniel Kraljič. Za skupno zmago je Jaka zmagal na prvem turnirju, ki so ga odigrali na Bledu in z zmago na PGA Championshipu, ki so ga prav tako odigrali na Bledu (1. runda Jezersko, 2. runda Kraljevo igrišče).Vsi trije najboljši so se uvrstili na ITC ( International Team Championship) v organizaciji CPG ( Confederation of Professional Golf ), ki naj bi potekal predvidoma v februarju 2023 Portugalskem. Cestitke vsem trem najboljšim, GK Bled

Dodaj odgovor

Scroll to top