40 LETNICA PRIJATELJSKIH SREČANJ MED ČLANI GK BLED IN ČLANI ROTTALER GC

V soboto24.09. 2022 in nedeljo 25.09. 2022 smo na igrišču Royal Bled praznovali 40. letnico prijatelsjkih srečanj med člani GK Bled in člani Rottaler GC. Igrali in družili smo se dva dneva. V soboto smo igrali igro four ball match play na Jezerskem igrišču na 18. luknjah. Vreme nam je bilo še dokaj naklonjeno in smo se lahko po končani igri poveselili na terasi Restavracije 9. Zvečer smo imeli slavnostno večerjo katere se je udeležil tudi župan Bleda g. Janez Fajfar,ki je s svojim nagovorom navdušil vse navzoče. Za prijetno vzdušje ob večerji je poskrbela citrarka ga. Tanja Zajc Zupan. Kot se za jubilje spodobi smo podelil priznanja za aktivno udeležbo v vseh 40-tih letih udeležbe našemu članu g. Andreju Rističu, in članoma Rottaler GC, g. Wolfgangu Ritzau in ga. Evi Müller.Danes v nedeljo nas je žal pričakal deževen dan. Ne glede na padavine je večina igralcev obeh klubov sklenila, da se srečanje odigra. Odigrali smo match play na Kraljevem igrišču. Franz Bogdanny je na 10 luknji le za centimeter zgrešil, da bi dosegel tisto kar si igralci najbolj želimo, to je hole in one. Končna zmaga je pripadla GK Bled, ki tako v celotni zgodovini igranj vodi z 21 vs 19.Naslednje leto gremo v goste v Nemčijo in se že veselimo novega srečanja. Kot je ob odhodu dejal Axel, smo že postali družina. Fotografije je tudi tokrat prispeval naš član Mirko Kunšič.