Golf klub Bled – Golf club Bled – golf klub s tradicijo

Zaklljuček MID – AM lige in zahvala predsedniku

 Breaking News
  • ZIMSKO DRUŽENJE – GRADO Drage članice, člani, prijatelji, Vabimo vas, da se nam dne 18.01.2020 pridružite na zimskem srečanju na igrišču Grado- Italija. Igrali bomo 18.lukenj, zbirali bomo bruto točke. Vsak flajt vzame eno...
  • Nakup letne karte za Royal Bled – Obvestilo Drage članice, člani, prijatelji, Tako kot lansko leto imamo člani GK Bled tudi letos pri nakupu letne karte za Jezersko igrišče dodatne ugodnosti.  Cena  letne karte je ostala enaka, razlika...
  • JERNEJ PAVLIČ ZMAGOVALEC POKALNEGA MID AM TEKMOVANJA 2019 JERNEJ PAVLIČ zmagovalec v Pokalnem tekmovanju MID AM 2019 med posamezniki.   Dne 06.09.2019 se je s turnirjem na igrišču Cubo končalo Pokalno tekmovanje MID AM za ekipe in posameznike....
  • USPEŠNI NASTOPI SENIORJEV USPEŠNI NASTOPI SENIORJEV Na 5. Pokalnem tekmovanju za seniorje na igrišču Cubo so naši seniorji dosegli odličen rezultat. Zmagal je Silvo Lavrič, 3. mesto je zasedel Florijan Velikanje, 6. mesto...

Zaklljuček MID – AM lige in zahvala predsedniku

October 20
11:20 2011

 
Predsednik g. Vidmar
 
Na zaključku MID AM lige dne 30.09 in dne 01.10.2011 na igrišču DINERS smo ugralci uspešno zastopali barve in ime GK Bled. Prvi dan smo z dobro igro vseh igralcev premagali ekipo Eaglov. Drugi dan smo se v tekmi za končnega prvaka srečali z ekipo Dinersa. Tudi na tej tekmi smo igrali zelo uspešno, žal pa kljub dobri igri nismo uspeli premagati ekipo Dinersa. Od devetih match – play tekem, nam je na koncu zmanjkala samo ena zmaga. Diners je zmagal z rezultatom 16 proti 11 osvojenih točk (razlika je le ena zmaga, saj je vsaka zmaga lahko prinesla 3 točke), tako da smo dosegli končno drugo mesto. Doseženo mesto je v močni konkurenci odmeven rezultat. Na začetku sezone smo planirali uvrstitev med prve tri ekipe, dosegli pa smo drugo mesto, tako da smo bili v tekmovanju uspešni.
 
Poleg doseženega drugega mesta, za kar čestitam vsakemu posameznemu igralcu pa bi rad pohvalil pozitivno energijo in kolegialnost, ki se je razvila v MID AM ekipi GK Bleda  skozi sezono. 
 

V imenu vseh igralcev, ki smo sodelovali v MiD AM ligi se zahvaljujem predsedniku za njegovo podporo, zahvaljujem  se tudi Piki, ki je vedno ažurno poskrbela, da smo se igralci lahko posvetili golfu in nam je uredila vse zadeve pri posameznem organizatorju tekme.
 
Grega in Pika, hvala vama.
 
Prav tako bi se rad zahvalil vsem igralcem, ki ste zastopali barve našega kluba v MID AM ligi. V veselje in čast  mi je bilo, da sem lahko povezoval ekipo prijateljev in dobrih igralcev golfa. 
Hvala še enkra klubu, ki nas je podpiral pri igranju, hvala igralcem za dobro igro  in osvojeno drugo mesto.
 
Pozdrav vsem Bojan Župevec


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/home/golfclubbled/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Related Articles

DatumTekmovanje
18.01.2020Zimsko druženje- Grado
__04.2020Hartmanov pokal
30.05. in 31.5. 2020Srečanje GC Rottal vs GK Bled
__.06.2020Predsednikov pokal
__.08.2020Klubsko prvenstvo