Novice

ZAKLJUČEK JEZERSKE LIGE 2022

V soboto, dne 29.10.2022 smo odigrali finale Jezerske lige. Pomerili smo se v Texas scramblu. Pare smo žrebali izmed prijavljenih igralk in igralcev. Zmago sta slavila Zaplotnik Nejc in Livrin Zlatko, ki sta odigrala -1. Po končanem turnirju smo se zbrali na kosilu v Restavraciji 9 na igrišču Royal Bled. Po kosilu je sledila razglasitev najboljših na Jezerski ligi v letu 2022.V bruto seštevku med moškimi je zmagal Mirko Kunšič, med damami je zmagovalka Mija Oblak in v konkurenci super seniorji Mirko Klinar.V neto razvrstitvi so zmagovalci po skupinah:A skupina: 1. mesto Luka Zaplotnik2 mesto Martin Čurić3. mesto Miran BabnikB skupina:1. meto Marinka Šemrl2. msesto Mirko Kunšič3. mesto Zlatko LivrinC skupina: 1. mesto Branko Tošič2. mesto Marija Zaplotnik Jamnik3. mesto Urška ČuričD skupina:1. mesto Tomaž Stanko Jamnik2.mesto Vladimir Bričič3. mesto Maja BabnikPo končani razglasitvi je sledilo žrebanje praktičnih nagrad. Naši člani so se zelo potrudili in prispevali praktične nagrade tako, da nihče ni šel domov brez praktične nagrade. Hvala vsem udeležencem Jezerske lige v letu 2022, hvala Metki Jamar za pomoč, igrišču Royal Bled za pomoč pri organizaciji in pripravi igrišča in vso kulinariko. Se vidimo ponovno v naslednjem letu GK Bled – Jezerska liga team

Scroll to top