Za člane

M.A.D. d.o.o., ki je uradni zastopnik za špotno konfekcijo Icepeak, Luhta in Li-ning vam  nudi 10% dodatnega popusta na vse izdelke v njihovi trgovini v industrijski coni, Pot na lisice 4. Dodaten popust ni možno uveljaviti v času sezonskih razprodaj. Trgovina je odprta vsak dan od 08.00 ure do 18.00 ure. Za oveljavitev popusta morate predložiti kartico Golf licenca GZS za tekoče obdobje, kjer je razvidno, da ste člani Golf kluba Bled.

Indoor Golf Ljubljana nudi za člane GK Bled  10% popust za igranje na simolatorju in vadbišču.  Popust ne velja za igranje na družabnih turnirjih in zimski ligi.

Za uveljavitev popusta morate predložiti kartico Golf licenca GZS, kjer je razvidno, da ste člani Golf kluba Bled, za tekoče obdobje.
Vse informacije in rezervacije na 070 67 67 35 od 09.00 ure do 22.00 ure.