August 27
19:02 2019

USPEŠNI NASTOPI SENIORJEV

Na 5. Pokalnem tekmovanju za seniorje na igrišču Cubo so naši seniorji dosegli odličen rezultat. Zmagal je Silvo Lavrič, 3. mesto je zasedel Florijan Velikanje, 6. mesto je delil naš najboljši posameznik Jernej Pavlič.
Pred zadnjim krogom ekipa GK Bled zaseda 2. mesto v bruto in 1. mesto v neto razvrstitvi.
Med posamezniki vodi Jernej Pavlič v bruto razvrstitvi, Florijan Velikanje pa 2. mesto v neto razvrstitvi.
ČESTITKE VSEM in uspešno do zaključka.

Foto: Mirko Kunšič