SPREMEMBA ČLANSTVA

Spoštovani,

Veselimo se vsakega novega člana. Članstvo moramo urediti v skladu s pravili GZS. Da vam bo prestopanje lažje razumljivo smo vam pripravili naslednje kratko navodilo.

V rubriki “Dokumenti” in na koncu tega obvestila smo vam pripravili obrazec za spremembo članstva.

V kolikor ste v tekočen letu imeli aktivno članstvo v katerem koli golf klubu v Sloveniji, potem izpolnite obrazec pod rubrilo “B”. Ko to potrdite v vašem dosedanjem klubu sledi izpolnitev obrazca pod točko “A”.

V kolikor do sedaj niste bili aktivni član v nobenem golf klubu, potem nam pošljite izpolnjen obrazec pod točko “A”.

Izpolnjen obrazec nam pošljite na naš naslov: Golf klub Bled, Kidirčeva 10c, p.p.82, 4260 Bled.

V klubu bomo tem uredili vse potrebno  za prenos članstva in vas obvestili o plačilu članarine. Sicer pa imate tudi pod rubriko “Novice” vse potrebne informacije za plačilo članarine.