Spomladanska akcija golf kluba Bled!

Spomladanska akcija golf kluba Bled!

March 21
19:13 2011

Začetek nove sezone se nezadržno bliža. V golf klubu Bled, smo se odločili golf približati čim večjemu številu ljudi, zato smo se odločili , da ponudimo paket, s katerim lahko pridete do izpita za golf in do članstva v golf klubu Bled, pod ugodnimi pogoji.

Paket za najmanj 4 udeležence ( 290 EUR po osebi )

Učenje golfa z učiteljem Jurmanom Dušanom ( 10 ur )

Teoretični pouk

Praktični izpit in teorija

Pristopnina in članarina v GC Bled

Tečaji se bodo organizirali v mesecu aprilu in maju. Vabljeni v čim večjem številu.

Prijave sprejemamo na klubski e-mail golfklubbled@gmail.com.