SKUPŠČINA GK BLED 2022

Dne 24.03.2022 smo v Festivalni dvorani na Bledu imeli Skupščino GK Bled. Udeležba na skupščini je bila bolj skromna ( 27 članic in članov) smo bili pa veseli, da smo se po dveh letih premora lahko dobili v živo.

Letošnja skupščina je bila tudi volilna. Predsedniku g. Čurić Željku je skupaj z ostalimi člani, ki so opravljali funkcije v organih kluba prenehal mandat. Skupščina je potrdila delo kluba za leto 2021 in podelila razrešnico članom organov kluba.

Na volitvah je bil za novo štiriletno mandatno obdobje ponovno izvoljen dosedanji predsednik g. Čurić Željko kot tudi ostali člani za delo v organih kluba. G. Kožar Emil kot predsednik nadzornega odbora ni želel ponovno kandidirati in je mesto prepustil mlajšemu nasledniku g. Livrin Zlatku.

Skupščina je potrdila plan dela za to leto. V planu je izpeljava : “Jezerske lige”, Predsednikovega pokala, Klubskega prvenstva, Organizacijo jubilejnega že 40. srečanja z GC Rottal iz Nemčije, udeležbo članic in članov na pokalnih tekmovanjih pod okriljem GZ Slovenije ter izvedba treningov mladinske sekcije.