PREDSEDNIKOV POKAL IN NOVE ZMAGE LUKE NAGLIČA

Luka Naglič je pred svojim odhodom na študij v ZDA v mesto Arkansas, kjer bo študiral poslovni manegment zmagal na Predsednikovem pokalu GK Bled.  V močni konkurenci je zmagal z tremi udarci pod parom. Po končanem turnirju se mu je predsednik GK Bled g. Željko Čurić zahvalil za njegove uspehe in mu podaril njegov portret.  Na zaključek sta bila povabljena tudi njegova starša. Luka se je zahvalil za vse in obljubil, da bo še naprej naš zvesti član.

Ob zaključku turnirja smo se z karikaturo akademskega slikarja g. Trobca zahvalili prejšnjemu dolgoletnemu predsedniku g. Gregorju Vidmarju za ves njegov trud v vseh letih njegovega delovanja.

Novo zmago in naslov državnega prvaka pa je Luka osvojil na Otočcu, kjer je od 01. avgusta do 3. avgusta  potekalo Državno posamično in ekipno klubsko prvenstvo. Luka je v treh dneh zamagal z -1 pod parom (215 udarci).

Iskrene čestitke za dosežene uspehe. Luka želimo ti, da se boš čez lužo dobro počutil in pridno treniral ter izpolnil svoja pričakovanja. Ob prihodih domov pa bomo veseli tvoje družbe.