Nakup letne karte za Royal Bled – Obvestilo

December 06
20:14 2019

Drage članice, člani, prijatelji,

Tako kot lansko leto imamo člani GK Bled tudi letos pri nakupu letne karte za Jezersko igrišče dodatne ugodnosti.  Cena  letne karte je ostala enaka, razlika od lanskega leta  je samo  v tem, da imamo člani GK Bled eno gratis igranje na Kraljevem igrišču za Klubsko prvenstvo v letu 2020.

Ker je rok  za nakup- plačilo do 20.12.2019 dokaj kratek vas prosimo, da tisti, ki želite kupiti letno karto po tej ugodni ponudbi  izpolnite vlogo za nakup letne karte in jo do 14.12.2019 pošljite na Royal Bled ( vloga   v linku spodaj).

Prosimo vas, da vlog za nakup letne karte ne pošiljate na klubski naslov.

Namero  za nakup letne karte po tej ponudbi morate  sporočiti na naš elektronski naslov: golfklubbled@gmail.com.

Royal Bled bo pred pošiljanjem ponudbe za plačilo preverjal članstvo v GK Bled.  Letne karte boste potem prejeli ob začetku igralne sezone na recepciji Royal Bled.

V kolikor do začetka igralne sezone ne boste plačali članarine v GK Bled, ne boste mogli dvigniti letne karte oziroma boste morali doplačati razliko do redne cene.

Ponudbo lahko posredujete tudi vašim prijateljem, ki trenutno še niso naši člani. V kolikor se bodo odločali za prestop v naš klub, bomo zadeve za prestop urejali v mesecu januarju 2020.

Royal Bled – vloga za letno karto 2020 za člane GK BLED