Golf klub Bled – Golf club Bled – golf klub s tradicijo

Nakup letne karte za Royal Bled – Obvestilo

 Breaking News
  • ZIMSKO DRUŽENJE – GRADO Drage članice, člani, prijatelji, Vabimo vas, da se nam dne 18.01.2020 pridružite na zimskem srečanju na igrišču Grado- Italija. Igrali bomo 18.lukenj, zbirali bomo bruto točke. Vsak flajt vzame eno...
  • Nakup letne karte za Royal Bled – Obvestilo Drage članice, člani, prijatelji, Tako kot lansko leto imamo člani GK Bled tudi letos pri nakupu letne karte za Jezersko igrišče dodatne ugodnosti.  Cena  letne karte je ostala enaka, razlika...
  • JERNEJ PAVLIČ ZMAGOVALEC POKALNEGA MID AM TEKMOVANJA 2019 JERNEJ PAVLIČ zmagovalec v Pokalnem tekmovanju MID AM 2019 med posamezniki.   Dne 06.09.2019 se je s turnirjem na igrišču Cubo končalo Pokalno tekmovanje MID AM za ekipe in posameznike....
  • USPEŠNI NASTOPI SENIORJEV USPEŠNI NASTOPI SENIORJEV Na 5. Pokalnem tekmovanju za seniorje na igrišču Cubo so naši seniorji dosegli odličen rezultat. Zmagal je Silvo Lavrič, 3. mesto je zasedel Florijan Velikanje, 6. mesto...

Nakup letne karte za Royal Bled – Obvestilo

Nakup letne karte za Royal Bled – Obvestilo
December 06
20:14 2019

Drage članice, člani, prijatelji,

Tako kot lansko leto imamo člani GK Bled tudi letos pri nakupu letne karte za Jezersko igrišče dodatne ugodnosti.  Cena  letne karte je ostala enaka, razlika od lanskega leta  je samo  v tem, da imamo člani GK Bled eno gratis igranje na Kraljevem igrišču za Klubsko prvenstvo v letu 2020.

Ker je rok  za nakup- plačilo do 20.12.2019 dokaj kratek vas prosimo, da tisti, ki želite kupiti letno karto po tej ugodni ponudbi  izpolnite vlogo za nakup letne karte in jo do 14.12.2019 pošljite na Royal Bled ( vloga   v linku spodaj).

Prosimo vas, da vlog za nakup letne karte ne pošiljate na klubski naslov.

Namero  za nakup letne karte po tej ponudbi morate  sporočiti na naš elektronski naslov: golfklubbled@gmail.com.

Royal Bled bo pred pošiljanjem ponudbe za plačilo preverjal članstvo v GK Bled.  Letne karte boste potem prejeli ob začetku igralne sezone na recepciji Royal Bled.

V kolikor do začetka igralne sezone ne boste plačali članarine v GK Bled, ne boste mogli dvigniti letne karte oziroma boste morali doplačati razliko do redne cene.

Ponudbo lahko posredujete tudi vašim prijateljem, ki trenutno še niso naši člani. V kolikor se bodo odločali za prestop v naš klub, bomo zadeve za prestop urejali v mesecu januarju 2020.

 

Royal Bled – vloga za letno karto 2020 za člane GK BLED


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/home/golfclubbled/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Related Articles

DatumTekmovanje
18.01.2020Zimsko druženje- Grado
__04.2020Hartmanov pokal
30.05. in 31.5. 2020Srečanje GC Rottal vs GK Bled
__.06.2020Predsednikov pokal
__.08.2020Klubsko prvenstvo