LARA JEČNIK DRŽAVNA PRVAKINJA

LARA JEČNIK državna prvakinja in klubska državna prvakinja

Od 30.07.2019 do 02.08.2019 je na golf igrišču Arboretum potekalo XIII. Državno prvenstvo za članice, člane, mladinke, mladince in ekipno klubsko državno prvenstvo.

Po treh dneh igranja je bila v celotni ženski konkurenci daleč najuspešnejša naša članica GK Bled Lara Ječnik z 207 udarci, in je tako postala državna prvakinja v razredu U18.  Njen uspeh je dopolnila prav tako naša članica Vida Obersnel  z 225 udarci in  odličnim drugim mestom.  Skupaj sta slavili naslov klubskih državnih prvakinj v ženski konkurenci.

Med moškimi je udeležbo zaradi  bolezni  žal moral odpovedati naš najboljši posameznik Luka Naglič. Moška ekipa je brez Luke dosegla soliden rezultat. Martin Čurić je v skupni konkurenci delil 16. mesto, Rok Mušič je zasedel 26. mesto in Anže Mušič 31. mesto. Ekipno so fantje zasedli 9. mesto.

Iskrene čestitke vsem igralkam in igralcem, posebej pa dekletoma za izjemen uspeh.

GK Bled

Foto: GZS