Golf klub Bled – Golf club Bled – golf klub s tradicijo

IGRALI KOT LEVI – 1. kolo MID AM

 Breaking News
  • ZIMSKO DRUŽENJE – GRADO Drage članice, člani, prijatelji, Vabimo vas, da se nam dne 18.01.2020 pridružite na zimskem srečanju na igrišču Grado- Italija. Igrali bomo 18.lukenj, zbirali bomo bruto točke. Vsak flajt vzame eno...
  • Nakup letne karte za Royal Bled – Obvestilo Drage članice, člani, prijatelji, Tako kot lansko leto imamo člani GK Bled tudi letos pri nakupu letne karte za Jezersko igrišče dodatne ugodnosti.  Cena  letne karte je ostala enaka, razlika...
  • JERNEJ PAVLIČ ZMAGOVALEC POKALNEGA MID AM TEKMOVANJA 2019 JERNEJ PAVLIČ zmagovalec v Pokalnem tekmovanju MID AM 2019 med posamezniki.   Dne 06.09.2019 se je s turnirjem na igrišču Cubo končalo Pokalno tekmovanje MID AM za ekipe in posameznike....
  • USPEŠNI NASTOPI SENIORJEV USPEŠNI NASTOPI SENIORJEV Na 5. Pokalnem tekmovanju za seniorje na igrišču Cubo so naši seniorji dosegli odličen rezultat. Zmagal je Silvo Lavrič, 3. mesto je zasedel Florijan Velikanje, 6. mesto...

IGRALI KOT LEVI – 1. kolo MID AM

April 05
13:33 2012
1. kolo MID AM LIGE – Odmevni rezultat ekipe Bleda.
Odigrali smo prvo kolo MID AM lige na Dinersu. Kljub dejstvu, da nam poškodbe nagajajo in klestijo naše člane, smo se borili kot levi.
Po uradnih rezultatih smo dosegli odlično drugo mesto, ki ga delimo z Arboretumom, Diners pa je zmagal za 12 udarcev.
Čestitam vsem igralcem, ki ste se udeležili tekme, brez vas ne bi dosegli dobrega rezultata. Za naslednje kolo, ki bo 20.aprila 2012 na Bledu si želim, da se nam pridružijo tudi igralci, ki se zaradi poškodb niso mogli udeležiti 1. kola. Po rezultatih sodeč smo tudi v letošnjem letu dobro pripravljeni, s pomočjo celotne ekipe pa lahko v naslednjem kolu premagamo tudi Diners , saj igramo na domačem igrišču.
Kot sem vas obvestil že v enem od predhodnih sporočilih bom za 2. kolo na Bledu prijavil celotno ekipo razen Marka Lavtižatja, ker je še vedno poškodovan. V kolikor kateri igralec ne bo mogel igrati v 2. kolu zaradi bolezni ali odsotnosti, prosim da mi to sporoči najkasneje do 07.04.2012, ne glede na to ali mi je že javil odsotnost.
Glede na doseženi rezultat iz 1. kola imajo plačano igralnino naslednji igralci:
Pavlič Jernej
Bojan Župevec
Žiga Bojc
Zaplotnik Luka
Trifoni Klemen
Golob Aljoša
Mohorič Viki
Zaplotnik Jernej
Piki Vidmar zahvala za njeno ažurno  delo in podporo igralcem.
Veselim se srečanja z vami.  Upam da bomo v drugem koli številčnejši.
Pozdrav vsem , Bojan Župevec

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/home/golfclubbled/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Related Articles

DatumTekmovanje
18.01.2020Zimsko druženje- Grado
__04.2020Hartmanov pokal
30.05. in 31.5. 2020Srečanje GC Rottal vs GK Bled
__.06.2020Predsednikov pokal
__.08.2020Klubsko prvenstvo