Golf klub Bled – Golf club Bled – golf klub s tradicijo

Golf klub Bled – texas scramble 16.april 2011

Breaking News
  • FRANČIŠEK DOBIDA – ČIŠO DRŽAVNI PRVAK DRŽAVNI PRVAK MIDAM JE FRANČIŠEK DOBIDA – ČIŠO »Iskreno sem vesel uspeha. Naslova državnega prvaka, v Mid – Am kategoriji seštevne igre na dobro pripravljenem igrišču GK Grad Otočec v...
  • ODPOVED SKUPŠČINE Spoštovane članice, člani, Obveščamo vas, da moramo današnjo skupščino GK Bled zaradi trenutnih razmer v povezavi s korona virusom žal odpovedati.  Kdaj jo bomo izvedli, vas bomo pravočasno obvestili. Ostanite...

April 20
18:05 2011

V soboto 16. aprila smo ob 11h začeli sezono klubskih turnirjev. Prijavili so se mešani družinski in prijateljski pari. V lepem vremenu, ob vse boljših greenih smo odigrali zanimiv turnir.

Zmagovali so družinski pari. Najbolj napeto je bilo med dvojicama Slavec- Slavec in Vidmar- Vidmar, saj sta očeta nastopila s sinoma in zaključili so z enakim številom udarcev. Po pravilih šteje bolje odigranih zadnjih 9 igralnih polj zato sta bruto zmagovalca postala oče in sin Slavec.

V neto razvrstitvi sta presenetljivo zmagala Jovan Milan in Matic. Zadovoljna pa sta bila tudi zakonca Modic, ki sta osvojila drugo mesto.

Najdaljši udarec je dosegel Matic Jovan 258m,  zastavici pa se je najbolj  približal Jurij Modic 3,4m.

Po zelo dobri pogostitvi v Kraljevi hiši in ob kozarcu vina smo zaključili prijeten turnir in sklenili, da ga je treba ponoviti.

Hvala vsem udeležencem v imenu golf kluba Bled, predsednik Gregor Vidmar.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/home/golfclubbled/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5